1. Porculanske navlake

    Pitanje broj: #15388

    Pre više od tri godine sam ugradila porculanske navlake na zubima u gornjoj i donjoj vilici. Od tada pa do danas desni mi povremeno krvare, tj. u poslednje vreme to se pogoršalo i primetio sam naugodan zadah iz usta. Moj stomatolog mi je dao savet kako da perem zube i dao mi je Stomatidin za ispiranje, ali mi se i nakon mesec dana stanje nije popravilo.

    Odgovoreno: 19. 11. 2008.

Komentari na pitanje: #15388

    • Ja sam cuo da je dobro mazati zube kajmakom kozijim svaki dan po 5 puta i tako da ce te dobiti jako zdrave desni pozdrav