1. Ciste na zubu

    Pitanje broj: #63034

    Četiri godine pokušavam da izlečim bolest zuba. Imala sam četiri operacije, jer su mi se pojavljivale ciste pa su mi izvadili dvojku i trojku. Međutim moji problemi nisu prestali. Trpim bolove i konstantno imam otok na tom delu lica. Bila sam kod neurologa, pila lekove, uradila ct snimak sinusa, magnetnu rezonancu glave i ništa, bolovi su i dalje prisutni.

    Odgovoreno: 09. 12. 2016.
    • Poštovana,
      Potrebne su dodatne informacije kako bih mogao da vam uputim neki savet. Koji zubi su u pitanju, u kojoj vilici, koja operacija je rađena, da li je možda poslat uzorak izvađene ciste na patohistološko ispitivanje, kada su rađene operacije, da li ste posle operacija radili rtg snimanje radi kontrole zarastanja, koje ste lekove pili?
      Ovde možete zakazati pregled,
      Pozdrav.