1. Nakon stresnog događaja osjećam drhtanje ruke

    Pitanje broj: #138570

    Nakon jednog stresnog dogadjaja počela mi je drhtat ruka. Pošto sam paničar, stalno o tome mislim, stanje mi je gore, imam osjećaj da sva drhtim, preznojavam se. Kad spustim šaku na stol i dignem jedan prst ruke on počne jako drhtat. U rukama osećam slabost, grče se.

    Odgovoreno: 15. 07. 2015.
    • Poštovana,
      S obzirom da spominjete stres koji ste nedavno imali, smatram da su vaši simptomi jedna vrsta reakcije na taj stres pa stoga je potrebno da se pod hitno javite nekom stručnjaku, psihijatru ili psihoterapeutu na tretman. Sami kažete da ste paničar pa je vaša reakcija na stres posledica anksiozne strukture ličnosti i preosetljivosti nervnog sistema.
      Ukoliko želite da zakažete tretman, to možete uciniti ovde.