1. Od nedavno imam čudne misli, preispitujem svoju seksualnost

    Pitanje broj: #143610

    Od nedavno se lečim od anksioznosti, prisutni su razni strahovi, imam prisilne misli, šta god pomislim - nešto bez veze mi prodje kroz glavu. Najveći mi problem stvaraju misli, odnosno nikako nisam siguran da li su to prisilne misli ili u stvari to ja pomislim. Imam 26 godina, oženjen sam i imam dece. Od nedavno sam sebi "ubacio u glavu" sumnju da sam možda gej. Nemam toliko prisilnih misli u vezi toga ali se stalno preispitujem. Pre neki dan sam po prvi put u životu pustio gej porno film, ne zato što sam voleo već da bih sebe preispitao i na neki način razuverio da nisam gej. Oduvek su me zanimale naravno samo žene, prema ženama sam uvek osećao privlačnost. Sada sam počeo da obraćam pažnju i na druge stvari, kada gledam tv i vidim nekog muškarca, preispitujem se, da li mi se svidja itd., u tom trenutku tumačim reakcije tela, recimo, prošla me "jeza", žmarci, a sve to verovatno može da bude i pogrešno protumačeno. Molim Vas mi dajte neko objašnjenje u vezi ovoga što sam umislio?