1. Anksioznost, napade panike i strah od ljudi

    Pitanje broj: #143002

    Ja već skoro godinu dana imam anksioznost to jest, napad panike, strah od ljudi, ali ne i zatvorenog prostora. Nisu u pitanju samo nepoznati ljudi, nego čak i porodica sa kojom živim. Za sve to vreme pijem lek ksalol koji mi pomaže, ali opet imam strah da ne postanem zavisna. Htela bih da mi date dobar savet, šta da uradim povodom toga?

    Odgovoreno: 24. 12. 2015.

Komentari na pitanje: #143002

    • Pozdrav imam 15 godina.Kada imam glavobolja ,mucninu ili problema sa disanjem ja se jako jako uplasim I to bas pogorsa stvari.Sta da uradim pozdrav.

    • Dobar Dan hteo bih da vas pitam imam 15 godina I kada na primer mene gusi ili zaboli glava ja se uplasim I bude mi Jos gore sta da uradim.