1. Imam strah od samostalnog kretanja

    Pitanje broj: #907

    Imam 33 godine, 2000. godine imala sam penicilinski šok i od tada imam strah od samostalnog kretanja. 2002. godine išla sam u dnevnu bolnicu zbog tih strahova i od tada pijem Auromid i Bensedin. Bilo mi je bolje i oslobodila sam se straha, medjutim, sada se to sve vratilo na staro. Strah me i da sa svojim mužem šetam kroz grad, iako i dalje pijem te lekove. Kada izadjem napolje imam osećaj kao da ću pasti i osećam neku nestabilnost. Svi mi govore da to moram sama da pobedim, ali kako?

    Odgovoreno: 12. 06. 2007.

Komentari na pitanje: #907

    • Vukica.Gajic 11. 05. 2012.

      Tako isto se i meni dešava, pre četrnest godina isto sam doživela penciliski šok, i iste siptone imam. . Nekad se malo oporavim, i pokušam da zaboravim, ali posle opet nekog vremena, isto se sve ponavlja. .