1. farmaceut Iva Cvetković homeopatsko lečenje u trudnoći

    Pitanje broj: #147679

    Poštovani, želim drugo misljenje i zato vam se obraćam. Uzimam li staphysagriu na ispravan način? Rodila sam 24.11. i od tad ja bi rekla imam veliki hormonski poremećaj. Ispade bijesa, mržnje, ljutnje. Uglavnom sve izlazi van prema partneru. U prvom tromjesečju je trudnoća bila blizanacka a onda je jedan plod "odustao". Trudnoća i porod uredni, izvrsena epiziotomija. Prije cca 2mj sam krenula uzimat homeopatski lek gore naveden. 5 dana x2 pilule pa 10 dana pauze, 7 dana x1 pilula i nakon toga pon 1x, petak 1x i tako mjesec dana (to je u procesu) . Prvi tjedan sam se najbolje osjećala i samo sam htjela jos. I sad bi htjela više od ovog što pijem al po preporuci homeopata nije tako. Sad sam super 2-3 dana a onda su izljevi sve jači i gori od prethodnog. Eto, ukoliko imata savjet voljela bih čuti. Zahvaljujem (i ako je moguće da ovo ne bude javno).

    Odgovoreno: 28. 12. 2016.
    • Poštovana,
      To je pitanje za homeopate, nemam iskustva sa tim lekom, ali vam mogu reći da homeopatsko lečenje između ostalog podrazumeva povlačenje simptoma postepeno, jednog po jednog, prvo onih koji su se nedavno pojavili, pa onda unazad do onih koji su prvi nastali. Prema tome, pridržavajte se uputstva homeopate, i naravno ne smete koristiti druge lekove istovremeno.