1. Pravilna upotreba vitamina i minerala

    Pitanje broj: #149604

    Poštovani,

    Koliko dugo u kontinuitetu smeju da se koriste sledeći dodaci ishrani: vitamin C, vitamin B i magenzijum? Da li treba da se pravi neka pauza? Koristim ih pravilno, prema priloženom uputstvu, pa me zanima Vaše mišljenje. Unapred hvala

    Odgovoreno: 24. 01. 2017.
    • Poštovani,

      Ukoliko pravilno koristite vitaminske dodatke u ishrani, ne bi trebalo da postoji bilo kakav problem. Obratite pažnju da ne preterate sa magnezijumom. Imajte u vidu da vitamine i minerale takođe unosite u organizam i ishranom.