1. Napitak sa limunom i medom - doza

    Pitanje broj: #134007

    Iscijedio sam 1 limun, sipao u staklenu flašicu od 0,33l dodao još 1 kašikicu meda i nasuo vodu da je flašica bila puna. Zanima me da li smijem 5 flašica sa tom smjesom popiti u u toku jednog dana?

    Odgovoreno: 06. 02. 2019.
    • Poštovanje,

      Ukoliko ste mislili da u flašicu gde ste iscedili jedan limun i stavili kašičicu meda, dolivate vodu još četiri puta, onda možete bez problema.
      Ako ste mislisli na 1.6 litara vode sa iscedjednih 5 limuna i medom, takodje. Vodite samo računa o kvalitetu meda jer se često prodaju falsifikati.