1. Povecanje usne i grudi kod sportistkinje

    Pitanje broj: #53594

    Poštovani, radila bih povećanje grudi i uvećala bih gornju usnu, obe intervencije istovremeno. Zanima me kolika bi bila cena te dve intervencije kao i u kom roku se mogu vratiti intenzivnijoj fizickoj aktivnosti jer sam sportiskinja?

    Odgovoreno: 19. 02. 2010.

Komentari na pitanje: #53594

    • Postovani, ja bih uvecala malo usne, i to vrlo malo da se ne bih videlo da su vestacke, tek da mi budu malo punije, ali ne bih da to bude silikon. Cula sam da postoji nesto drugo sto je mnogo bolje od silikona. Da li mi mozete reci sta bi to moglo da bude i naravno koja je cena i kako se moze placati. Takodje mi recite gde mogu da zakazem.