1. Pucanje krvnog suda u usni

    Pitanje broj: #146257

    Poštovani,

    Radila sam povećanje usana filerom i pukao mi je krvni sud na jednoj strani gornje usne i ta polovina je užasno natečena. Boja je varirala od svetlo plave i ljubičaste do toliko tamno ljubičaste da je skoro crna (takvo je stanje i sada). Usne su mi jezive. Prošlo je 24h od tada, stavljala sam mnogo leda, ali otok se ne smanjuje. Da li imate neki savet kako da se smanji otok i kako što pre da prođe, odnosno da se povuče ta tamno ljubičasta boja? Hvala unapred!

    Odgovoreno: 04. 05. 2016.

Komentari na pitanje: #146257

    • Poštovani,Dešavalo se unazad pucanje kapilara na rukama.Specijalusta( kožni) lekar prepisao je mast i vitamin C.Primetila sam da na rukama pucaju kada nosim nešto teško,po 5,6 kg u jednoj ruci....Sada se već treći put ponavlja u periodu od nekoliko meseci da pukne kapilar na usni.Ništs nije radjeno na usnama( prirodne) .Molim vas,šta je u pitanju? Unapred hvala!