1. Liposukcija i labioplastika

    Pitanje broj: #113888

    Zanima me intervencija - liposukcija i zatezanje "venerinog brega" kod žena o kojoj sam pročitala ovde ponešto. Koliko dugo traje, da li je zahtevna, da li se može raditi u sklopu labioplastike, tj. smanjivanja i korekcije malih stidnih usana i koja je okvirno cena ove intervencije ukoliko se radi zasebno, a koliko zajedno sa labioplastikom.

    Odgovoreno: 19. 03. 2013.
    • Poštovana,
      To je rutinska operacija. Ukoliko ste strpljivi, operacija može da se uradi bezbolno i u uslovima lokalne anestezije. Obe intervencije mogu da se rade u istom aktu. Nisu zahtevne niti za hirurga, niti za pacijenta. Cena je pristupačna i zavisi od toga da li ste gojazni, da li imate veliki višak kilograma. To može da produži operaciju. Možete mi poslati fotografije u stojećem stavu kako bih videla vašu konstituciju i kako bih vam dala precizniji odgovor.