1. Operacija povećanja grudi i suplementi

    Pitanje broj: #161991

    Zakazana mi je operacija povećanja grudi. Pijem određene suplemente i dodatke ishrani, pa me interesuje da li i koliko pre operacije treba prekinuti sa tom terapijom?

    Odgovoreno: 03. 05. 2019.
    • Mnogi lekovi, medicinski preparati, kao i suplementi i dodaci u ishrani su kontraindikovani u pripremi za bilo koju operaciju, samim tim i augmentacije grudi. Veoma je teško komentarisati da li su Vaši suplementi i dodaci kontraindikovani ili ne, ukoliko se nemaju precizni podaci o njihovom imenu, sastavu, kao i razlogu korišćenja. Moj savet Vam je da napravite spisak ili ponesete uzorke kod doktora koji će izvesti intervenciju. Na taj način dobićete najrelevantniji odgovor na Vaše pitanje.