1. Imala sam operaciju devijacije nosa i nisam zadovoljna

    Pitanje broj: #162914

    Imala sam operaciju devijacije nosa (septoplastika) i nisam zadovoljna rezultatima operacije. Središnji deo nosa je još uvek u maloj devijaciji i prednji deo nosa ne izgleda dobro. Ja nisam u mogućnosti da platim operaciju i zanima me da li postoji mogućnost besplatne operacije.

    Odgovoreno: 06. 07. 2019.
    • Vaše pitanje, kao i odgovor na njega, nažalost nemaju previše veze sa medicinskim već sa socijalnim aspektima intervencije. Najiskreniji i najdirektniji odgovor na Vaše pitanje bi bilo da uzmete uput od Vašeg izabranog lekara i da potražite nekog ORL ili Plastičnog hirurga u državnoj ustanovi. Možda ćete morati da sačekate par meseci dok dođete na red za operaciju, ali Vam je sigurno nece uskratiti.