1. Bol i otok kolena

    Pitanje broj: #163892

    Problem desnog kolena-hrskavice uradjena magnetna r, primio sam CARTIROM inekcije četri puta. Posle mesec dana opet otok i bolovi,imam 36 god zanima me da li ima rešenja, čuo sam za operaciju i plazmu trebao bi mi savet šta je efikasnije pošto sam još uvek mlad.

    Odgovoreno: 23. 09. 2019.
    • Treba uraditi klinicki pregled ortopeda i korelirati ga sa nalazom magneta jer magnet nije apsolutno precizna metoda.

      Što se tiče dela pitanja o operaciji ili plazmi, tek kada se tačno zna šta u kolenu vama pravi problem može se odrediti adekvatna terapija. Za neke stvari je neophodna operacija, neki problemi se rešavaju plazmom, a nekad je potrebno oboje.