1. Bolovi u grudima

    Pitanje broj: #169750

    Imam povremene bolove u grudima sa leve ili desne strane, ne kašljem, nemam povišenu temperaturu. Osećam bol takođe posle jela. EKG sam radio prošle godine i bio je u redu. Šta može da bude to?

    Odgovoreno: 21. 05. 2020.
    • Vaš problem zahteva osnovnu obradu na primarnom nivou, a to je kompletan pregled doktora opšte medicine, sa EKG-om i kompletnom krvnom slikom i biohemijom. U slučaju da lekar proceni da ima potrebe, može se sprovesti i dopunska dijagnostika (RTG pluća, EHO abdomena i dr.) ili poslati na viši nivo.