1. Poremećena koncentracija i ravnoteža

    Pitanje broj: #143622

    Poštovani,
    Već par dana imam čudan osećaj u glavi, malo mi je koncentracija i ravnoteža ponekad poremećena i imam male vrtoglavice i malaksalost, inače me vrat često boli kao i gornji deo leđa. Ima li mesta za brigu? Inače dosta mi je jastuk podignut u toku spavanja, znam da je i od toga možda, ali što se tiče ove vrtoglavice, molio bih za savet. Hvala.

    Odgovoreno: 20. 01. 2016.
    • Poštovani,
      Zbog tegoba koje imate, treba da se javite prvo lekaru opšte prakse kako bi se obavio pregled, uradile laboratorijske analize, rentgen vratne i grudne kičme ili drugi potrebni pregledi (pregled neurologa i orl-a, ultrazvuk krvnih sudova vrata. . .) .