1. Otežano disanje i bol u predelu leve ruke

    Pitanje broj: #148413

    Poštovani,

    Osjećam otežano disanje, posebno pred spavanje. Osjećam neku težinu u glavi, stezanje u grlu ponekad. Ponekad osjetim i pritisak na vilice. Kao da me probada nešto u predjelu srca. Ubrzano kuca, osjećam i kao pritisak na grudima. Isto me probada u predjelu lijeve ruke. Radio sam preglede i vadio nalaze u junu i bilo je super. Jako sam uplašen jer svakodnevno slušam razne priče o infarktima i moždanim udarima, ne mogu ni da zaspem od straha da nešto ne bude. Rođen sam 04. 02. 2002. Ima li razloga za brigu?

    Odgovoreno: 23. 05. 2018.
    • Poštovani,

      Ukoliko ste odradili osnovne analize i sve su bile u granicama normale, imajući u vidu i vaše godine, nemate razloga za brigu. Ako se navedeni simptomi nastave i dalje, nemojte oklevati da se obratite psihologu ili psihijatru za stručnu pomoć.