1. Glavobolja u predelu čela

    Pitanje broj: #149696

    Poštovani,

    Od pre 7 dana iznenada mi se pojavila glavobolja u predelu čela koja se difuzno širi prema slepoočnicama, ali je bol najjača u predelu 2 prsta iznad korena nosa. Uz glavobolju povremeno imam vrtoglavicu, osećam malksalost, neprestani osećaj hladnoće po telu. Čini mi se da mogu da padnem kad mi se zavrti. Pritisak 130/85, trenutno, inače 120/80, provera krvne slike u toku. Inače nemam nikakvih zdravstvenih problem, niti sam ih imala do sad, zato me ovo stanje plaši.

    Odgovoreno: 18. 05. 2018.

Komentari na pitanje: #149696

    • Moja ćerka kad god je neka situacija u školi stresna po nju, kad kasnije dođe kući, zaboli je glava po sred čela kao da je nešto pritiska. Kad se to desi ponekad i povrati. Koliko je to opasno?