1. Uzrok bolova u nogama i rukama

    Pitanje broj: #142675

    Šta treba da uradim da bih otkrila uzrok bolova koje osećam?
    Pred 2 godine pred spavanje sam osetila bol u levoj nozi, gore od mišića. Bol je bio tako jak ko neko da mi je uboo nožem i obuhvatio mi je celu nogu. Sutradan, kad sam ustala, počela sam da osećam bolove i u drugoj nozi i u obe ruke.
    Osećala sam bol kako mi šeta kroz ruke i noge, a i od jedan put sam osećala na raznim mjestima bolove u rukama i nogama. Nakon nekoliko meseci bol sam pocela da osećam i u leđima. Isla sam kod svog lekara i on mi je dao upute da ispitam krvnu sliku, reumu i tromb. Sve to sam ispitala i sve rezultate su mi bile u redu.
    Bolove osećam i dan danas, a lekar mi kaže da sam ok, iako ja bolove osećam i dalje.
    Molim za pomoć.

    Odgovoreno: 23. 12. 2015.

Komentari na pitanje: #142675

    • Postovanje, koristila sam xefo rapid 8mg protiv bolova u kuku, inace imam urodjeno iscasenje kuka. Lek xefo rapid odavno nema u prodaji, da li mozete da mi preporucite neki lek protiv bolova?Diklofen rapid, duo nista mi ne pomazu. Hvala

    • Moja mama je dijabetičar je primila je dvije injekcije i poslije toga joj je skočio sever i pritisak.Interesuje me dali je to normalno ili nije trebala primiti injekcije?Hvala i pozdrav!