1. Strujanje u glavi prilikom uspavljivanja

    Pitanje broj: #151119

    Poštovani,

    Imam 31 godinu i imam jedan problem koji traje već dva meseca. Dešava mi se da svaki put kad legnem da spavam, bilo da je noć ili dan, pa kad dodjem do faze da zaspim kao da mi nešto prostruji kroz glavu, i to me razbudi. Takodje, pored tog "strujanja" isto u toj fazi kad treba da zaspim ponekad imam osećaj u glavi kao da mi neko na trenutak "prodrma" glavu levo-desno, i to me takodje razbudi. I to se ponavlja više puta sve dok se nekako ne uspavam. Kad sam budan nemam nikakvih problema. Da napomenem to mi se i ranije ponekad dešavalo, a sad baš često, skoro svako veče.
    Da li znate možda zašto se to dešava i da li bih trebao neke pretrage da obavim? Isto da napomenem, ne pušim i ne pijem i ne uzimam nikakvu terapiju.
    Hvala