Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460

Da zakažete pregled pozovite 063 687 460

Zakažete pregled 063 687 460

Najnoviji odgovori (96175)

  1. Recite mi molim Vas kako izgleda emng pregled noge, objasnite mi kako se radi, znači ceo postupak i pošto sam čula da je bolan da li to zaista jeste i zbog čega?
    Hvala.

    Odgovoreno: 24. 01. 2009.
    • Postovana, ne moze se reci da je bolan, vise je neprijatan ali kratko traje i vrlo je bitan dijagnosticki u nekim stanjima. Male igle se stavljaju u misic povrsno (slicno akupunkturi) da se proveri njihovo funkcionisanje kroz struju male jacine i elektroda sa malom jacinom struje se stavlja na nerv da se proveri njegova reakcija. Pokusao sam sto jednostavnije da vam objasnim. Pozdrav

  1. Poštovani,
    Prije dva mjeseca prilikom povratka sa posla imao sam tegobe u vidu vrtoglavice, nemogućnosti kretanja i blage mučnine, nakon odlaska u hitnu gdje mi je mjeren pritisak, nivo šećera i urađen EKG upućen sam neurologu koji je obavio neuroloških pregled propiso mi infuziju i sedativ i uputio me kući sa upustvom za ostale preglede. Drugi dan sam uradio sve pretrage: RTG vratnog dijela kičme, dopler krvnih žila vrata, nalaze krvi, urina, pregled kod oftalmologa, otorinolarigologa, test za centar ravnoteže itd.svi nalazi su granicama normale. Pritisak krvi je u granicama 140/85, propisan mi je Aspirin protekt i B-kompleks. Nemam nikakvih posebnih tegoba ali se ne osjećam dobro kao da mi nije sve čisto oko glave i dosta sam nesiguran iz straha da mi se ne desi ponovo ista manifestacija. Inače imam 54 godine i radim naporan i odgovoran posao sa dosta stresa.
    Molim da mi odgovorite koje mogućnosti za dijagnostiku svog stanja mi preporučujete.
     Unaprijed zahvalan!

    Odgovoreno: 24. 01. 2009.
  1. Imam 42. godine i otisla sam kod neurologa zbog trnjenja desne ruke i ceste uznemirenosti. Neuroloski nalaz uredan, dijagnoza hypertensio art. osc. paresthesio man. et antebratshii 1. dex hemicramia 1. dex. Sy naxiosum. Predlozeno uraditi FOU, EEG, EHO krvni sudova i vrata, TSH, T3 i T4. Terapija cavinton tbl. 3x1, pod 2. beviplex drazeje dg. 2x1, pod 3. rivotril tbl 2mg 2x1/4 tbl.
    Mozete li mi reci nesto vise o ovoj dijagnozi?

    Odgovoreno: 22. 01. 2009.
  1. Imam 34 godine, stalno se osećam umorno, čak se i budim umorna. Stalno imam potrebu da spavam, tako da mi je to veliki problem. Mogla bih da spavam satima i satima, a često izbegavam svoje obaveze upravo zbog toga. Zaista ne znam dokle ću da spavam i tako možda prespavam i polovinu svog života?
    Hvala unapred ako neko uopšte ima rešenje za moj problem!

    Odgovoreno: 22. 01. 2009.
  1. Doktore,
    moja beba ima 6 meseci a sa mesec dana je operisan, imao je meningitis, pa su mu ugradili cevčicu, ima Hidrocefalus kako Vi to zovete, ja hoću da mi odgovorite on kada se nakašlje kada se tegli njemu se tu na glavici na vrhu pojavi okruglo kao klikerčić, pa mu nestane, pa Vas pitam da li je to normalno, i tu gde mu je cevčica na glavici bila mu je tanka, a sada je deblje malo. On se ponaša normalno, sve je ok, ali mene muči to što mu se nadulo nije kao pre tanka je bila a sada je malo deblja. I to mu je tako već 10 dana. Naša doktorka se vraća sa odmora za 7 dana.
    Ako možete odgovorite mi.
    Unapred zahvalna puno Jelena.

    Odgovoreno: 22. 01. 2009.

Prikazano 3271-3275 od ukupno 4463 pitanja

ZAKAZIVANJE 063/687-460