Molim vas reci te mi kako je izvodljivo da se izlecim a da se neoperisem i dali postoji laserska operacija za diskus herniju. Jer sam cula da postoji i da je ta vrsta operacije sto posto bezbedna i bezbolna. Unapred vam hvala.
Poštovana, Nije neophodna operacija, bar na osnovu nalaza mr. Kod nas se ne radi operacija laserom. Potrebno je da uradite emng nogu koji ce dati definitivno misljenje o daljem tretmanu. Zavisi i od intenziteta vasih tegoba sto mi niste napisali. Predlazem da se javite sa nalazom pa cemo videti sta dalje. Do tada tbl. Dexomen 2x1, tbl. Mydocalm 3x1. Pozdrav
Postovani doktore! Zivim u italiji i skoro sam uradio nmr donjeg dela kicme pa bih voleo da cujem vase misljenje. Saljem vam dijagnozu i nadam se vasem odgovoru. -- - in l5-s1 diffusa dilatazione del disco interverterbrale che presenta ernia posteriore mediana e paramediana sx con impegno a livello del recesso laterale che determina significativa inpronta sul sacco durale. Unapred hvala
Poštovani, Imate discus herniu l5-s1 (ispadanje prsljena iz ose) sa suzenjem kicmenog kanala. Potrebna je rehabilitacija uz tablete za opustanje misica - miorelaksansi i protiv bolova i uz uzdrzavanje od dizanja tereta. Pozdrav
Poštovana, Discus hernia je ispadanje kicmenog prsljena iz svoje ose a paraplegija je oduzetost ruku ili nogu. Leci se zavisno od uzroka tegoba i dijagnostickih pretraga a to vam najbolje moze reci neurolog koji vas je pregledao. Nije dovoljno reci za lecenje imam to i to, potrebni su opisi pregleda i snimanja. Pozdrav
Moj deka je pao pre 3 dana i izmedju ostalog jedna od dijagnoza je: "multiinfarcti cerbri lacunaris. Reductio corticis et subcorticis cerebri. Reductio corticis cerebelli. "mozete li mi objasniti sta to tacno znaci? Hvala.
Postovani, imam problem trnjenja prstiju, narocito na levoj ruci. U pocetku sam imao i trnjenje leve noge ali je isto posle nekoliko dana prestalo. Da li je to opasno i kako se izleciti
Nije neophodna operacija, bar na osnovu nalaza mr. Kod nas se ne radi operacija laserom. Potrebno je da uradite emng nogu koji ce dati definitivno misljenje o daljem tretmanu. Zavisi i od intenziteta vasih tegoba sto mi niste napisali. Predlazem da se javite sa nalazom pa cemo videti sta dalje. Do tada tbl. Dexomen 2x1, tbl. Mydocalm 3x1.
Pozdrav
Imate discus herniu l5-s1 (ispadanje prsljena iz ose) sa suzenjem kicmenog kanala. Potrebna je rehabilitacija uz tablete za opustanje misica - miorelaksansi i protiv bolova i uz uzdrzavanje od dizanja tereta.
Pozdrav
Discus hernia je ispadanje kicmenog prsljena iz svoje ose a paraplegija je oduzetost ruku ili nogu. Leci se zavisno od uzroka tegoba i dijagnostickih pretraga a to vam najbolje moze reci neurolog koji vas je pregledao. Nije dovoljno reci za lecenje imam to i to, potrebni su opisi pregleda i snimanja.
Pozdrav
U vise navrata je imao slogice u mozgu sa posledicnim gubitkom mozdane mase.
Pozdrav
Uradite rentgen vratne kicme i emng ruku. Javite se sa nalazima. To je zbog spondiloze vratnog dela kicme.
Pozdrav
Prikazano 2266-2270 od ukupno 4463 pitanja
Pregledajte odgovore po oblastima
Prijavite se
Dobro došli! Unesite svoje login podatke