Prije cetiri mjeseca operisala sam diskus herniju/ekstruzija diska/na nivou l5s1, danas imam bolove u ledjima, ne mogu dugo da sjedim, da hodam, da stojim, najbolji polozaj je lezeci jer mi tada prestaju bolovi, u ledjima kao da mi nesto gori a prije deset dana pocinje me boljeti peta. Stari bolovi koje sam imala prije operacije su prestali, ali ni danas nisam sposobna za posao. Sta da radim i da li ce ovo ikad prestati, koliko traje oporavak.
Poštovana, Ako ste se raspitali znate da je uspeh operacije relativan i da nekome ne pomogne. Uradite da bi znali sa cim raspolazete mr ls kicme i emng nogu. Javite se sa nalazima. Ako vas mnogo boli predlazem inekcije: amp. Movalis i, amp. Dexason ii, amp. Ranisan i, amp. Bensedin i i amp. Milgamma i sve jednom dnevno tokom 5 dana u misic. Javite se nakon toga. Spavajte na sto tvrdjem krevetu. Pozdrav
Postovani, zeleo bih da vas pitam. Pre neki dan sam osetio trhjehje u donjem desnom delu stomaka a kasnije i u desnoj nozi. Pri proveri krvne slike moj lekar kaze da su rezultati dobri, ali ja i dalje osecam iste simtome. Molim vas da mi kazete sta bi moglo da bude. Unapred hvala.
Poštovani, Sto se tice stomaka i trnjenja u nozi to moze biti od slepog creva. Ako posmatramo samo nogu to moze biti zbog slabinskog dela kicme kada treba uraditi rentgen ls kicme. Pozdrav
Posto su poceli bolovi u ledjima, otkrili su mi poviseni krvni pritisak. Sada imam bolove u ledjima, odnosno gornji deo kicme, leva lopatica i ponekada vrat. Nema stalno bolova, ali me nekada toliko boli da mi izaziva mucninu i nervozu, i tada mi je obicno i povisen pritisak, osecam kao da cu dobiti infarkt. Radila sam eho srca i ekg, kazu nema nista. Pila sam lekove, isla na masaze, akupunkturu, fizikalnu terapiju i nista. Molim vas recite mi sta da radim, jer mi daju lekove koji ne pomazu. . .
Juce u skoli me jako bolela glava, predeo cela trajalo ceo dan, da bi uvece prestajala kad ne pomeram toliko glavu, a kada jace pomerim pulsira i boli ceo taj deo, osecam bukvalno svaki udarac srca i to traje oko par sekundi i stane. Tokom noci je bolelo na svakih mozda 10 minuta i onda ujutru prestalo i sve manje i manje tj. Redje i manje. Ali ipak se plasim sta je to? Uzgred znojio sam se malo i pun nos mi bio. . . Hvala
Poštovani, Da li ste imali temperaturu. Da li ste ranije imali glavobolje. Ako potraju treba da uradite eeg. Do tada je dovoljan tbl. Mg 240 forte 1x1. Pozdrav
Ako ste se raspitali znate da je uspeh operacije relativan i da nekome ne pomogne. Uradite da bi znali sa cim raspolazete mr ls kicme i emng nogu. Javite se sa nalazima. Ako vas mnogo boli predlazem inekcije: amp. Movalis i, amp. Dexason ii, amp. Ranisan i, amp. Bensedin i i amp. Milgamma i sve jednom dnevno tokom 5 dana u misic. Javite se nakon toga. Spavajte na sto tvrdjem krevetu.
Pozdrav
To je zbog spondiloze vratnog dela kicme. Uradite rentgen vratne kicme i emng ruku. Javite se sa nalazom.
Pozdrav
Sto se tice stomaka i trnjenja u nozi to moze biti od slepog creva. Ako posmatramo samo nogu to moze biti zbog slabinskog dela kicme kada treba uraditi rentgen ls kicme.
Pozdrav
Uradite dopler krvnih sudova vrata, dopler krvnih sudova vrata i laboratoriju. Javite se sa nlazima.
Pozdrav
Da li ste imali temperaturu. Da li ste ranije imali glavobolje. Ako potraju treba da uradite eeg. Do tada je dovoljan tbl. Mg 240 forte 1x1.
Pozdrav
Prikazano 2256-2260 od ukupno 4463 pitanja
Pregledajte odgovore po oblastima
Prijavite se
Dobro došli! Unesite svoje login podatke