Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460

Da zakažete pregled pozovite 063 687 460

Zakažete pregled 063 687 460

Najnoviji odgovori (96182)

  1. Postovani, u prethodnih 10 dana u predelu desne noge, sa desne strane od kolena do malo ispod kuka noga mi trni i do danas neprestaje trni kad setam kad sedim, lezim, spavam sta god da radim neprestaje i ne prestaje da trni, masiro sam nogu svaki dan ali osecaj se povecava prvih par dana osecaj je bio slab ali svakim danom se povecava i siri se. Dali znate o cemu bi moglo da se radi i dali je rec o necemu ozbiljnom. Unapred zahvalan

    Odgovoreno: 22. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Radi se o deformitetu u slabinskom delu kicme, tj. Mogucoj discus herniji a vase tegobe su u stvari isijas. Uradite najbolje mr ls kicme (ili ct ls kicme l3-l4, l4-l5) i emng nogu. Javite se sa nalazima. Do tada se uzdrzavajte od dizanja tereta, savijanja i naprezanja. Do tada predlazem tbl. Dexomen 2x1, tbl. Mydocalm 3x1.
      Pozdrav

  1. Pre 4meseca sam operisala disakus herniju. Sada imam bolove u lubalnom delu i trne mi desna noga. Zelela bi da znam koliko dugo trba da vodim racuna sto se tice pokreta naglih i dal bi smela teret neki da dignem. Postojili mogucnost da mi se pocvrati opet. Kake bi mogla da koristim antibiotike. Unapred hvala

    Odgovoreno: 22. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Relativan je uspeh operacije discus hernije. Treba da vodite racuna sve dok postoji bol i trnjenje. Treba da uradite kontrolnu mr ls kicme uz emng nogu. Antibiotici vam za to ne trebaju jer to nije infekcija. Predlazem tbl. Dexomen 2x1 kod bolova i tbl. Mydocalm 3x1 za opustanje misica. Javite se sa nalazima.
      Pozdrav

  1. Na levom oku imam pojavu bele senke kao duge koja se pojavi i vrlo je neprijatno. Pre dva dana jurila sam senku u vidu musice. Otisla sam odmah kod ocnog lekara i uradio je pregled i merio ocni pritisak na tom oku i rekao je da je u granicama normale za moje godine. Naime ja nosim naocare za ulicu i za rad sve je normalno a radim na racunaru pa sam zabrinuta jer moram da trazim uzrok. Molim da mi predlozite gde dalje da idem, da li kod neurologa pa redom pozdrav nena

    Odgovoreno: 22. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Ta pojava moze biti posledica naprezanja ociju ispred kompjutera. Da li imate snizenje vida na tom oku? Medjutim ipak treba da odete kod neurologa koji ce vam predloziti da uradite vep (vizuelni evocirani potencijali) . Javite se sa nalazima.
      Pozdrav

  1. Molim vas prevedite mi na srpski dijagnozu encephalitis disseminata.

    Odgovoreno: 22. 09. 2009.
  1. Imam vrtoglavice uglavnom dok sam u lezecem polozaju, uradjen mi je rtg vratnog dela kicme i nalaz je sledeci ispravljena fizioloska lordoza discarthrosis c5-c6 et c6-c7 uncarthrosis interesuje me sta je u pitanju i da li je to uzrok vrtoglavica koje se javljaju? Unapred hvala na odgovoru

    Odgovoreno: 22. 09. 2009.

Prikazano 2231-2235 od ukupno 4463 pitanja

ZAKAZIVANJE 063/687-460