1. lek Redizork

    Pitanje broj: #133567

    Koristim lek Redizork. Da li mogu uzimati lekove i na prirodnoj bazi uz taj lek, kao što su tablete za spavanje ili kapi?

    Odgovoreno: 30. 12. 2014.

Komentari na pitanje: #133567

    • Dobar dan,prepisan mi je Redizork i Viviton kapi,nema ih.sta mogu za zamenu da koristim.hvala

    • Imam 54 godine i ušla sam u klimaks. Počela sam da zaboravljam već godinu dana, malo po malo. Godinama pijem Proparanolol i Bromazepam (3mg).

      Da li smem da koristim Rodizorik? Ukoliko postoji neki drugi lek, molim Vas da mi preporučite?