1. Glavobolja i osećaj trnjenja

    Pitanje broj: #143591

    Pre par dana sam imala glavobolju koja je trajala jednu noć. Posle dva dana pred spavanje zaboleo me je vrat.  Ujutru mi je desno rame i glava kao i lice utrnulo. Išla sam u urgentni i uradili su mi analazi krvi i skener glave. Rekli su da je uredan, ali su mi preporučili i magnetnu rezonancu, kao i da se javim kod svog lekara. Zakazala sam. Šta Vi mislite da li ima razloga za brigu? S tim da mi se drugog dana javilo trnjenje i leve noge, pa jutros lica. I tako prođe.

    Odgovoreno: 20. 01. 2016.
    • Poštovana,
      Uradite preporučeni pregled - magnetnu rezonancu glave. Najbolje je da se javite svom lekaru (obzirom da se tegobe i dalje javljaju) kako bi se uradile i laboratorijske analize krvi i razmotrila potreba za dodatnim dijagnostičkim pregledima (rtg vratne kičme, mr vratne kičme, rentgen pluća, pregled fizijatra. . .)