1. Upaljeni sinus nakon operacije benignog tumora gornje maksile

    Pitanje broj: #155696

    Poštovani,

    Imam 29 godina. Prošle goine u maju sam imala operaciju gornje maksile, benigni tumor - cista. Proizveo ga je zub - dvojka. Komunikacija je bila između sinusa i očnjaka koji je bio upaljen. Rađeno je pod totalnom anestezijom. Ja sam dijabetičar
    Sve je prošlo kako treba. Doktor kaže da je odstranila sve i da se pazim jer sinus je otvoren, pa da izvadim te zube kad zarastu. Sve je bilo u najboljem redu do danas. Sluz iz lijeve nozdrve (te operisane strane, inače nikad mi se nije vratio osjećaj u vilici na tu stranu) počinje da curi čudan miris. Šta da radim, treba li opet ponovo sve?