1. Fibrom na jeziku

    Pitanje broj: #151645

    Poštovanje,

    2010. godine sam operisala fibrom na jeziku. 2011. opet je izvršena intervencija, uglavnom na moju inicijativu, jer je doktor tvrdio da nije isto i da "nije ništa". Intervencija je svakako ponovljena. Dešavalo se da mi opet izađe nešto na jeziku i da prođe kroz par dana ili nedelja. Nisu afte u pitanju. 2015. i 2016. god takva nelagodnost trajala je i po mesec dana. Svaki put dođe do stadijuma kad se povlači ali nista. Sada sam otišla kod doktora koji je intervenciju radio 2010. I 2011. I nakon baš kratkog pregleda rekao mi je da opet predlaže operaciju s obzirom da se vraća, čak sumnja na strano telo. Ove godine, 2017. opet ista priča. Par puta se pojavljivalo i samo nestajalo, a trenutno imam ponovo. Da napomenem da sam se jula 2016. porodila. Molim Vas da me uputute kome bih mogla da se javim i na koji način da se ispita šta se tačno dešava. Izvinite na dužem opisu,  unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 03. 04. 2017.

Komentari na pitanje: #151645

    • Poštovani,
      molim vas za tumačenje rezultata i savjet. Nakon uradjenog mr. nadjena mi je cista pinealne žlijezde promjera 12x8,8 mm. Koliki je to opasno je li potrebna operacija?