1. Izraslina na nosu

    Pitanje broj: #141282

    Prije godinu dana mi se pojavila neka izraslina na vrhu nosa, mislila sam da je bubuljica. Međutim, ne prolazi i postepeno se povećava. Šta je to i da li se može ukloniti?

    Odgovoreno: 23. 10. 2015.

Komentari na pitanje: #141282

    • Poštovani, pre oko godinu dana pojavila mi se izraslina na nosu, tvrda je i izgleda da kada bi je probusila da bi samo voda izasla iz nje. Podseca na bubuljicu ali je nemoguce iscediti je. Nije joj se velicina menjala za ovih godinu dana, velicine je glave ciode. Imam 30 godina i zanima me sta bi moglo da bude, pre nego sto odem kod dermatologa jer trenutna situacija ne dozvoljava