1. Crvenilo na koži glave, naduvenost

    Pitanje broj: #133247

    Poštovani,
    imam jednu veliku muku i ne znam šta mi je više praviti. Moj dermatolog nikako ne može da mi pomogne i digla sam ruke od toga, pa ajde da probam i ovde možda ima neko ko je stručan i zna šta je. Naime, imam problem na koži na glavi tačnije na potiljku, pre mi se javilo i iznad čela u predelu kose, ali se izgubilo i već 2 godine mi je na potiljku i proširilo se skoro preko celog potiljka. Naime, imam crvenilo i u odnosu na zdravu kožu obolela koža je za 2 mm sigurno viša (naduvena) i imam svrab i preko crvenila koze imam bele naslage kao ljuspvice koje kad svrbim pada sa moje glave kao sneg i stvarno ne znam šta je više to i čime da probam da tretiram!
    Unapred zahvalna na vašoj pomoci i odgovoru, priložicć i sliku kako bi bolje zaključili o čemu je rec i čime mogu to leciti!