1. Lečenje i terapija kod hidradenitis suppurativa

    Pitanje broj: #60690

    Već dve godine imam  genitalne  akne. Postavljena dijagnoza je  hidradenitis suppurativa. Lečena sam antibioticima Amracin i Ciprocinal. Sada se lečim u KCS na Institutu za dermatovenerologiju. Terapija koju trenutno uzimam je Dovicin dva puta dnevno, već dve nedelje. Pregledana sam od strane endokrinologa i ginekologa, rezultati su u redu. Od hronicnih bolesti, navodim hiperholesterolemiu
    Inače, probleme sa aknama nije imao niko u mojoj porodici. Interesuje me Vaše mišljenje o adekvatnoj terapiji. Unapred hvala.