1. Bubuljice u predelu obraza i na bradi

    Pitanje broj: #163270

    Bubuljice su mi se pojavile u predelu obraza i na bradi. Imam masnu kožu. Kao da se lice upalilo pa ne znam šta je uzrok (Postoji verovatnoća da mi smeta mleko)

    Odgovoreno: 08. 08. 2019.
    • Prvo mora da Vas pogleda dermatolog, da vidimo od kada su Vam se pojave, gde ih još ima, kakav vam je menstrualni ciklus, koliko godina imate, itd. Sve su to pitanja na koja treba da odgovorite radi postavljnja dijagnoze. Kada se postavi dijagnoza, sledi lečenje u trajanju od nekoliko meseci.