1. Fotofinder uredjaj

    Pitanje broj: #161433

    Gledala sam na televiziji da je VMA nabavila uređaj za otkrivanje raka kože? Da li mi treba uput da izvršim pregled na VMA?

    Odgovoreno: 15. 03. 2019.
    • Pretpostavljam iz Vašeg pitanja da se radi o Fotofinder uredjaju koji je trenutno najpouzdaniji dijagnostički uredjaj za ranu detekciju melanoma. Verujem da, ako ste civilni osiguranik, Vam je potreban uput za pregled na VMA, klinika VS Clinics takodje poseduje taj uredjaj.
      Cena pregleda kompletne kože tela je 7.200 dinara.