1. Fotofinder sistem

    Pitanje broj: #161432

    Imam promenu na koži koja izgleda kao mladež. Kako da znam da li je nešto opasno?

    Odgovoreno: 15. 03. 2019.
    • Ako se radi o pigmentnoj promeni, svakako je neophodno da se javite dermatologu na pregled i da uradite pregled na dermoskopu, a u idealnom slucaju na Fotofinder gde bi se u jednom pregledu proverile sve pigmentne promene koje imate na koži, a ne samo ta jedna koja Vas trenutno interesuje.
      FotoFinder je kompjuterizirani sistem mapiranja za kreiranje preciznog skupa fotografija vaših pigmentnih promena. Kamera visoke rezolucije povezana je sa računarom i prenosi sve fotografije direktno u bazu podataka doktora, dajući mogućnost upoređenja vaših mladeža sa fotografijama iz vaše početne posete i odmah identifikuje nove mladeže ili promene na postojećim madežima na vašem telu. Dodatna prednost FotoFinder-a je da Vaš lekar može dati kopiju vaših fotografija na CD-u za samostalni pregled kod kuće. Svi pacijenti, bez obzira da li se prvi put vraćaju ili se stalno vraćaju, mogu se osećati sigurnim da bilo koja promena ili novi mladeži neće biti propušteni sa FotoFinder sistemom.