1. Da li se opadanje kose može naslediti od oca i čime se leči

    Pitanje broj: #142395

    Da li ženska osoba može da nasledi opadanje kose od svog oca? Ako da, da li se nešto može učiniti po tom pitanju? Da li je za mokru kosu posle pranja bolje uviti je u peškir ili pamučnu majicu? Pošto sam čula da je bolje u pamučnu majicu. Koliko valja držati kosu tako, a da ne utiče na opadanje, trenje i slično? Da li je kokosovo ulje bolje od nekog regeneratora i da li odgovara svim tipovima kose?