1. Uklanjanje ožiljaka pilingom

    Pitanje broj: #141755

    Imam ožiljak na kolenu, 1cm dužine, star 3 godine. Malo iznad kože, pigmentisan. Da li se može umanjiti hemijskim pilingom ili nekom drugom metodom?

    Odgovoreno: 09. 11. 2015.

Komentari na pitanje: #141755

    • Operisao sam ligament koljena 2001. godine u Beogradu kod dr Zorana Ganića. Sad treba da snimim koljeno na magnetnoj rezonanci. Doktor me je pitao da li je ligament povezan metalom ili titanom. Nisam znao, jer nemam više nikakvih papira od operacije. Da li se zna koji materijal je tada upotrebljen za operaciju?