1. Svrab nakon izlečenja kondiloma

    Pitanje broj: #140793

    U junu mesecu sam otkrio da imam kondilome. Od tada sam išao na terapije tečnim azotom da bih kasnije nastavio sa tla terapijom (wartner pen). Uporedo sa terapijama sam pio oligovit tablete za imunitet. Trenutno ne primećujem bradavice, ali me s vremena na vreme svrbi regija oko penisa na mestu gde su bile bradavice. Ne mogu da otkrijem da li me svrbi zbog bradavica ili zbog nečeg drugog. Pokušao sam da odem na kontrolu ali pošto mi je istekla knjižica nisu hteli da me prime na pregled. Već 4 meseca kako se borim sa tim. Šta da radim? Kako da znam da li je sigurno da imam seks? Ne bih hteo da zarazim sadašnju devojku. Možete li mi dati savet šta bi trebalo da radim dalje i kako da utvrdim da li još imam hpv virus?

    Odgovoreno: 05. 10. 2015.

Komentari na pitanje: #140793

    • Zdravo pojavile su mi se kondilome prvi put pre 2 meseca, do sada sam bila 3 puta na spaljivanju laserom. I svaki put bi mi se vratile. Sve je super. I. posle 15 dana dobijem jak svrab i one se vrate.Da li mozete da mi date savet sta da radim. Hvala puno.