1. Plihovi na penisu posle odnosa

    Pitanje broj: #144877

    Poštovani, imam problem: od pre dva dana a nakon nekoliko sati posle seksualnog odnosa sa suprugom pojavili su mi se plihići na penisu (prikazano na slici) , prvo su bili jedan do drugog a sad već pucaju. Zanima me da li je neka zaraza ili iritacija samo, ja sumnjam na herpes. Kako to da zalečim. Osećam blag bol na tom mestu. Da napomenem da nisam imao odnos sa drugom partnerkom. Unapred hvala.

    Odgovoreno: 02. 03. 2016.

Komentari na pitanje: #144877

    • Poštovani, dobio sam herpes na ivici usne i sad mi se proširilo skoro do nosa (malo ispod nosa) ja mislim da je to kad sam se umivao da se on proširio. Krenuo sam mazati kremu aciklovir i sad svuda gde sam mazao je ostalo ogromno crvenilo, a kraste su spale. Da li možda znate od čega je to crvenilo i kako da ga izlečim?