1. Osip od prašine ili znoja

    Pitanje broj: #144767

    Pojavio mi se neki osip prije par dana, mislio sam da je od prašine ili znoja pošto sam došao sa posla, međutim širilo se i otišao sam do doktora. Tamo sam primio injekciju i poslali su me kući rekavši mi da će se povući, što se i dogodilo. Međutim jutros kad sam ustao osip se opet pojavio i bio još veći. Otišao sam opet u bolnicu i primio infuziju i neku injekciju. Pa me interesuje da li je to alergija ili neka iritacija? Osip se javlja u području oko genitalija, na dnu stomaka, ispod pazuha, te po nogama. To su crvene tačkice veličine 0,5-2cm. Sada su se spojile u veće crvene oblasti na području stomaka. Šta je potrebno da uradim i da li je opasno?

    Odgovoreno: 29. 02. 2016.

Komentari na pitanje: #144767

    • Za uklanjanje povećeg mladeža dermatolog trazi 50 eura. Kaze da vece mladeze uklanjaju iskljucivo hirurski. Prvo insistira na patološkom nalazu, posle kaže ne mora. Deluje mi nesigurno i neupućeno! Dajte mi savet, hvala!