Postovanje
da li je neophodno uzimati folnu kiselinu kao suplement u trudnoci, ja sam u 8 nedelji i nisam uzimala, doktor mi nije nista napomenuo? Veliko hvala pozdrav
Postovanje. . Imam jedno pitanje naime ja imam sekret koji mi prlja rublje to mi se javlja pre i posle menstruacije pa bih htela savet od vas unapred hvala
Hvala na prethodnom odgovoru. A, da li bih odmah mogla da prestanem sa koriscenjem legravan, koje koristim dve nedelje jer mi smetaju zbog promena raspolozenja, i da li je stetno ako tako prekinem sa koriscenjem?
Postovani, menstruacija mi kasni 4 dana, pa sam odmah i uradila test za trudnocu (bebi rapid) . Test sam odradila rano jutros, sa prvim urinom. Stavila sam 4 kapljice kako i stoji u upustvu. Rezultat je da je oznaka t blijedo crvena, a oznaka c jako crveno. Molim vas kazite mi da li to znaci da sam trudna?
Postovani, spontani sam imala u decembru prosle godine u sestoj nedelji trudnoce (uzorak koji je poslat na analizu je uredu) , poslednja menstuacija je bila 20 februara 2014. Test za trudnocu sam radila 22 marta i bio je pozitivan. Pre dva dana sam bila na ultrazvuku i doktor je potvrdio trudnocu. Po ultrazvuku trudnoca je stara pet nedelja i vidi se samo gestacijski mesak. Kontrola mi je zakazana za dve nedelje i prepisan mi je utrogestan 2 x 200mg. Nestrpljiva sam da cekam dve nedelje pa bi zelela da cujem vase misljenje da li je ovo sve u redu ili imam razloga za brigu. Unapred zahvalna
Da, pozeljno je da uzimate folnu kiselinu.
Pozdrav
Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.
procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.
ginekoloska ordinacija “aras”
http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
dr rami aburas
dobracina 6/1
tel. 2622832
064 1188264
ramiaburas@hotmail. Com
Pozdrav
Ne, zavrsite do kraja kutiju zatim prestanite.
Pozdrav
Verovatno da je test pozitivan.
Pozdrav
Sve uredu, bez panike.
Pozdrav
Prikazano 4881-4885 od ukupno 20742 pitanja
Pregledajte odgovore po oblastima
Prijavite se
Dobro došli! Unesite svoje login podatke