Postovani, spontani sam imala u decembru prosle godine u sestoj nedelji trudnoce (uzorak koji je poslat na analizu je uredu) , poslednja menstuacija je bila 20 februara 2014. Test za trudnocu sam radila 22 marta i bio je pozitivan. Pre dva dana sam bila na ultrazvuku i doktor je potvrdio trudnocu. Po ultrazvuku trudnoca je stara pet nedelja i vidi se samo gestacijski mesak. Kontrola mi je zakazana za dve nedelje i prepisan mi je utrogestan 2 x 200mg. Nestrpljiva sam da cekam dve nedelje pa bi zelela da cujem vase misljenje da li je ovo sve u redu ili imam razloga za brigu. Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 06. 04. 2014.

Komentari na pitanje: #126953

    • Dr Rami Aburas 08. 04. 2014.

      Test za trudnocu moze da bude pozitivan cim vam izostane menstruacija.