Postovani, pijem kontracepcijske pilule vec 5 meseci. Uvek ih pijem redovno i dobijam uvek u pauzi uredno. Proslog meseca sam imala proliv tako da sam uzela jos jednu pilulu i tako skratila period pijenja pilula na 20 dana. U pauzi sam uredno dobila menstruaciju. Nakon 7 dana pauze sam opet pocela sa novom kutijom, osmog dana pauze kao i uvek. Medjutim opet sam imala proliv tako da sam i ovog meseca uzela dodatnu pilulu i opet skratila vreme pijenja tableta na 20 dana? Da li sam zasticena, ta li je to neki problem? Uzimam ih inace redovno, samo sam jednom zakasnila jedan sat, uzimam ih u isto vreme nekad pola sata kasnije samo. Jesam li zasticena? Hvala unapred. Nisam propustila nijednu pilulu
Popila sam pilulu za dan posle i posle par dana sam prokrvarila. Sta to znaci? Da li se to vodi kao menstruacija ili ne? Ako da, kad cu dobiti sledecu? Unapred zahvalna.
Postovani doktore, imam 17 godina i pre 5 dana sam izgubila nevinost. Medjutim od tada mi se pojavio zuckasti vaginalni sekret ponekad sa tragovima krvi i takodje mi kasni menstruacija (koristila sam zastitu) . Da li je to normalno s obzirom na protekli dogadjaj i da li bi trebala da se javim ginekologu radi pregleda? Ako jeste normalno koliko bi to moglo da potraje? Unapred zahvalna: )
Postovani, pre godinu dana mi je bila pa ii. U decembru 2013. Uradila sam bris na bakterije i rezultat je bio negativan. Pre cetiri nedelje radila sam pa test i rezultat mi je pa iiia asc-us, inflamacija, kontrola za 4 do 6 meseci l635. Da li je to nesto opasno, sta moze biti u pitanju? Hvala
Poštovana, Asc-us – atipične skvamozne ćelije neodređenog značaja posledica dugo trajne ne izelene upale grlica materice (cervicitis &colpitis) koju treba adekvatno leciti a ne samo kontrolisati za 4-6 meseci.
procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.
ginekoloska ordinacija “aras”
http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
dr rami aburas
dobracina 6/1
tel. 2622832
064 1188264
ramiaburas@hotmail. Com
Postovani, mozete li da mi protumacite sledece: uterus u avf 59, 3 x 41, 2 x 30, 5 endometrijum 7, 41 mm
do 27, 4 x 41, 3 mm lo 46, 8 x 25, 7 mm polisticni. Treceg dana menstruacije sam uradila hormone e2, prl, testosteron, hfsh, hlh, a 21- og dana samo prl, kako je ginekolog napisao, i sve je u granicama normale. . . Hvala unapred.
Zasticeni ste.
Pozdrav
Krvarenja koje ste dopb ili smatrajte da je menstruacija, i tako se ponasajte.
Pozdrav
Javite se vasem ginekologu da vas pregleda.
Pozdrav
Asc-us – atipične skvamozne ćelije neodređenog značaja posledica dugo trajne ne izelene upale grlica materice (cervicitis &colpitis) koju treba adekvatno leciti a ne samo kontrolisati za 4-6 meseci.
procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.
ginekoloska ordinacija “aras”
http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
dr rami aburas
dobracina 6/1
tel. 2622832
064 1188264
ramiaburas@hotmail. Com
Pozdrav
Cisticni/policisticni jajnici su posledica hormonskog poremecaja, proverite nivoa progesterona 21 dan ciklusa.
Pozdrav
Prikazano 4821-4825 od ukupno 20742 pitanja
Pregledajte odgovore po oblastima
Prijavite se
Dobro došli! Unesite svoje login podatke