Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460

Da zakažete pregled pozovite 063 687 460

Zakažete pregled 063 687 460

Najnoviji odgovori (96174)

  1. Prije 3 sedmice bila sam s deckom i mazili smo se, nismo imali sex. Odnos. Ja sam nevina. On je ejakulirao i to se uglavnom obrisalo od jorgan a i on je lezao na boku tako da je vecinom otislo na krevet. Sperma je bila jako rijetka i malo je je bilo zbog njegove loše ishrane u zadnje vrijeme. Nakon nekoliko minuta sjela sam na njega. Bila sam na samom dnu penisa. Da li je moguce da sam ostala trudna, da je sperma dosla do mene i prosla kroz hiimen? Menstuacija mi kasni 3 dana ali ciklus mi nije redovan rijetko kad dobijem isti datum. Još sam i ovaj mjesec zbog toga pod stresom a i imala sam 2-3 sedmice prehladu, jos uvijek malo kasljem. Uradila sam jutros hcg test i pokazalo se negativno. Brinem se i dalje. Ne znam sta da radim malojetna sam trudnoca mi je najmanje sada potrebna. Pod velikm sam stresom

    Odgovoreno: 21. 04. 2014.
    • Poštovana,
      Ako je test negativan, onda niste trudni, uradite uz pregled da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici.
      Pozdrav

  1. Da li je prije ginekoloskog pregleda neophodno uraditi brazilsku depilaciju?

    Odgovoreno: 20. 04. 2014.
  1. Postovani/a, imam ranicu na grlicu koja krvari pri bilo kakvom dodiru, papa mi je bio iiia grupa. Test na mikoplazmu i ureaplazmu je bio pozitivan (oba 10 na 4) trenutno sam pod terapijom dovicinom i vaginaletama (viserin u nistatin u kombinaciji) a iduce sedmice sam zakazala da radim tipizaciju hpv-a na preporuku lekara. Da li treba da odlozim analizu i na koliko zato sto sam pod terapijom? Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 20. 04. 2014.
    • Poštovana,
      Ranica na grlicu materice je posledica upale grlica meterice (cervicitis) , sacekajte da zavrsite sa terapijom, zatim uradite tipizaciju.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      064 1188264
      ramiaburas@hotmail. Com

      Pozdrav

  1. Poštovani pijem pilule od novembra prosle godine uzimam ih redovno ali sam ovog meseca kasnila nekada i do sat vremena u uzimanju pilule pijem. Ih u 6 pa u 7 i 10 npr pa onda u 6 i 10. . . Nikada ne kasnim više od sat vremena da li je moguća trudnoca? I još. Jedno pitanje primetila sam da su mi se grudi malo povećale i da su ponekada osetljive hoće. Li to od pilula? Hvala unapred

    Odgovoreno: 20. 04. 2014.
    • Poštovana,
      Da zasticeni ste, da moguce da budi grudi osetljivi.
      Pozdrav

  1. Postivani, 5 nedelja sam trudnoće, doktor mi je prepisao vitamin e, da li možete da mi kažete koje konkretno tablete smeju trudnuce da koriste, u apoteci nude razne, ali svuda se naglašava da se trudnice kosultuju sa lekarom. Jel imate vi neku preporuku koje je najbolje piti u trudnoći. Hvala na odgovoru.

    Odgovoreno: 20. 04. 2014.
    • Poštovana,
      Mozete da uzimate bilo koji preparat vit e, tocopherol je dobar preparat.
      Pozdrav

Prikazano 4741-4745 od ukupno 20742 pitanja

ZAKAZIVANJE 063/687-460