Prije 3 sedmice bila sam s deckom i mazili smo se, nismo imali sex. Odnos. Ja sam nevina. On je ejakulirao i to se uglavnom obrisalo od jorgan a i on je lezao na boku tako da je vecinom otislo na krevet. Sperma je bila jako rijetka i malo je je bilo zbog njegove loše ishrane u zadnje vrijeme. Nakon nekoliko minuta sjela sam na njega. Bila sam na samom dnu penisa. Da li je moguce da sam ostala trudna, da je sperma dosla do mene i prosla kroz hiimen? Menstuacija mi kasni 3 dana ali ciklus mi nije redovan rijetko kad dobijem isti datum. Još sam i ovaj mjesec zbog toga pod stresom a i imala sam 2-3 sedmice prehladu, jos uvijek malo kasljem. Uradila sam jutros hcg test i pokazalo se negativno. Brinem se i dalje. Ne znam sta da radim malojetna sam trudnoca mi je najmanje sada potrebna. Pod velikm sam stresom
Postovani/a, imam ranicu na grlicu koja krvari pri bilo kakvom dodiru, papa mi je bio iiia grupa. Test na mikoplazmu i ureaplazmu je bio pozitivan (oba 10 na 4) trenutno sam pod terapijom dovicinom i vaginaletama (viserin u nistatin u kombinaciji) a iduce sedmice sam zakazala da radim tipizaciju hpv-a na preporuku lekara. Da li treba da odlozim analizu i na koliko zato sto sam pod terapijom? Unapred zahvalna.
Poštovani pijem pilule od novembra prosle godine
uzimam ih redovno ali sam ovog meseca kasnila nekada i do sat vremena u uzimanju pilule pijem. Ih u 6 pa u 7 i 10 npr
pa onda u 6 i 10. . . Nikada ne kasnim više od sat vremena da li je moguća trudnoca? I još. Jedno pitanje primetila sam da su mi se grudi malo povećale i da su ponekada osetljive hoće. Li to od pilula? Hvala unapred
Postivani, 5 nedelja sam trudnoće, doktor mi je prepisao vitamin e, da li možete da mi kažete koje konkretno tablete smeju trudnuce da koriste, u apoteci nude razne, ali svuda se naglašava da se trudnice kosultuju sa lekarom. Jel imate vi neku preporuku koje je najbolje piti u trudnoći. Hvala na odgovoru.
Ako je test negativan, onda niste trudni, uradite uz pregled da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici.
Pozdrav
Nije neophodno.
Pozdrav
Ranica na grlicu materice je posledica upale grlica meterice (cervicitis) , sacekajte da zavrsite sa terapijom, zatim uradite tipizaciju.
procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.
ginekoloska ordinacija “aras”
http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
dr rami aburas
dobracina 6/1
tel. 2622832
064 1188264
ramiaburas@hotmail. Com
Pozdrav
Da zasticeni ste, da moguce da budi grudi osetljivi.
Pozdrav
Mozete da uzimate bilo koji preparat vit e, tocopherol je dobar preparat.
Pozdrav
Prikazano 4741-4745 od ukupno 20742 pitanja
Pregledajte odgovore po oblastima
Prijavite se
Dobro došli! Unesite svoje login podatke