Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460

Da zakažete pregled pozovite 063 687 460

Zakažete pregled 063 687 460

Najnoviji odgovori (96175)

  1. Pijem pilule vec godinu dana i trenutno mi je druga nedelja u pakovanju. Medjutim propustila sam 3 pilule i odma ujutru popila 2 odjednom. Imala sam odnos popodne a uvece istog dana nisam popila prvu od te tri. Koliko je smanjena zastita? Hvala unapred. . .

    Odgovoreno: 30. 04. 2014.
  1. Dobar dan, imam jedan problem. Kasni mi menstruacija 8 dana. 15og aprila sam imala nezasticen odnos, zatim 23 sam trebala da dobijem. . . Radila sam test za trudnocu 28. 4 i bio je negativan. . . Molim vas pomozite, da li postoji sansa da sam trudna? U poslednje vreme se bavim sportom intenzivnije, i izgubila sam na kilazi ali ishrana nije promenjena, uglavnom je menstruacija redovna, ali desavalo se da kasn po 7 dana. . . Hvala unapred

    Odgovoreno: 30. 04. 2014.
    • Poštovana,
      Ako je test negativan, onda niste trudni, uradite uz pregled da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici.
      Pozdrav

  1. Poštovani, u 7 nedelji trudnoće sam i pre dva dana sam osetila grčeve u listovima, a pre dba dana sa počela u da se vise krecem. Jer sam di tada mirovala i uglavnom lezala, kako. Bi ae malo sačuvala, jer sam pre dve god. Umala spontani u 7. Oj nedelji. Inače pijem vitamun e, c u folnu kiselinu. . . Primam progeateron na peti dan, i utrogestan vaginalete ujutru i uvece. . . . Sta vi mislite do cega to može biti, i šta je najbolje od preparata koristiti u tom slučaju?

    Odgovoreno: 30. 04. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da se javite vasem ginekologu da vam prepise adekvatnu terapiju za odrzavanje trudnoce.
      Pozdrav

  1. Poštovani, u 7 nedelji trudnoće sam i pre dva dana sam osetila grčeve u listovima, a pre dba dana sa počela u da se vise krecem. Jer sam di tada mirovala i uglavnom lezala, kako. Bi ae malo sačuvala, jer sam pre dve god. Umala spontani u 7. Oj nedelji. Inače pijem vitamun e, c u folnu kiselinu. . . Sta vi mislite do cega to može biti, i šta je najbolje od preparata koristiti u tom slučaju?

    Odgovoreno: 30. 04. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da se javite vasem ginekologu da vam prepise adekvatnu terapiju za odrzavanje trudnoce.
      Pozdrav

  1. Postovani, pocela sam sa koriscenjem kontraceptivnih pilula yaz treceg dana ciklusa. Tablete uzimam svakog dana u 22h. Zanima me da li bih i dalje bila zasticena ako pomerim uzimanje tablete u ponoc? I posto zbog prirode svog posla cesto menjam vremenske zone (sat napred, sat nazad) da li je potrebno da pomeram i hzimanje tablete svaki put ili mogu da ih uzimam u isto vreme s obzirom da je razlika samo jedan sat? Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 30. 04. 2014.

Prikazano 4636-4640 od ukupno 20742 pitanja

ZAKAZIVANJE 063/687-460