Imam 25 godina, laserom mi je tretirana ranica na grliću pre godinu dana. U zadnje vreme imam blaga krvarenja nedelju dana pre menstrucije, pa me zanima da li je ranica uzrok tome, ili nešto drugo?
Inače nisam rađala.
Hvala.
Potrebno je da utvrdite da li ranica još uvek postoji (intervencija laserom je rađena radi uklanjanja ranice), pa tek onda da se utvrdi da li je ona uzrok.
Savetujem odlazak kod ginekologa.
Poštovani,
pre mesec dana sam otklonila kondilome laserom, na kontroli je sve bilo Ok.
Sad bih trebala da jačam imunitet...Šta Vi predlažete posle ove intervencije?
Koji vitamini da se piju...
Hvala
Uzrok je najčešće neka infekcija (bakterijska ili virusna), mada može biti i hormonalni uzrok.
Da li se može preneti i koliko je opasno zavisi od uzroka koji je napravio ranicu.
Inače nisam rađala.
Hvala.
Savetujem odlazak kod ginekologa.
pre mesec dana sam otklonila kondilome laserom, na kontroli je sve bilo Ok.
Sad bih trebala da jačam imunitet...Šta Vi predlažete posle ove intervencije?
Koji vitamini da se piju...
Hvala
Da li je to neki virus i da li se može preneti?
Koliko to može biti opasno?
Da li se može preneti i koliko je opasno zavisi od uzroka koji je napravio ranicu.
pozdrav,
Odgovoreno: 14. 03. 2009.prije 4dana sam imala spontani pobacaj,sve je dobro proslo,kad bi bilo najbolje da zatrudnim ponovo.Molim vas pomozite mi,unaprijed hvala
Preporučuje se da sačekate 3 do 6 meseci. U međuvremenu savetujem da uradite bakteriološke briseve, kao i test na hlamidiju, ureaplazmu i mikoplazmu.
Prikazano 15451-15455 od ukupno 20742 pitanja
Pregledajte odgovore po oblastima
Prijavite se
Dobro došli! Unesite svoje login podatke