Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460

Da zakažete pregled pozovite 063 687 460

Zakažete pregled 063 687 460

Najnoviji odgovori (96175)

  1. Poštovani,
    Par meseci osećam povremeno nepodnošljiv svrab, koji traje oko 2 dana. U meduvremenu utvrđeni kondilomi, skinuti laserom. Prva 3 dana, blagi bol, neprijatnost... 3. i 7. Dana vaginalno tuširanje. Od 5. Dana ponovo nepodnošljiv svrab. Gin. Prepisuje orvagil 400mg i povidon jod vaginalete od 10. dana od intervencije, što sam i počela. Od tada se dešava da odjednom izađe neverovatna količina vode (bez boje, bez neprijatnog mirisa). I pored uloška sve je mokro (kao da sam se upiškila) molim Vas da mi odgovorite da li je to normalno i koliko će da traje?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 20. 04. 2009.
    • Poštovani,
      Da li su kondilomi bili vanjski ili ih je bilo i u rodnici. Moja Vam je preporuka da se javite ginekologu koji je radio intervenciju mada navedena simptomatologija može biti i normalna ukoliko se radilo o kondilomima na zidu reodnice.
      Pozdrav.

  1. Poštovani,
    Molila bih Vas za savet i odgovor... Moja ćerka (1996. Godiste) je menarhu dobila juna 2007., da bi posle toga imala još jedno krvarenje kratkotrajno od 1. dana posle možda nekih 40-ak dana a zatim je usledila pauza od možda godinu dana. Posle je počela sa redovnim menstruacionim ciklusima na 28 dan. Problem je jer je dobila menstruaciju 1. Aprila u zakašnjenju od 4-5 dana (imala je grip sa temperaturom 5 dana-ako ima neke veze) i danas je opet imala braonkasto krvarenje. Da li je moguće da je to, možda, vreme ovulacije... I da li se to može još smatrati fiziološkim stanjem? (obzirom da sam pročitala da se regulacije menstruacionog ciklusa smatra gotovom kada prestane pubertet ili pubertet prestaje kada se reguliše ciklus). Veoma sam zabrinuta i molim Vas za odgovor.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 18. 04. 2009.
  1. Poštovani,
    Da li je opasno ostati u drugom stanju 15 dana posle niza rendgenskih snimanja?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 18. 04. 2009.
  1. Poštovani,
    Stvarno ne želim da ostavim dojam neupućenosti i neznanja, ali kada čovjek svašta čuje posumnja u ono što je čuo prije i u samo svoje znanje-koliko god da je ono adekvatno! Molim Vas da mi odgovorite (što je brže moguće), da li je moguće imati redovno mc i biti u drugom stanju, iako je menga redovna i traje (kao i obično) 6 do 7 dana bez ikakvih promijena?
    Unapred hvala

    Odgovoreno: 18. 04. 2009.
    • Poštovana,
      Moguće je, uradite beta hcg iz krvi da bi bili sigurni da niste trudni.
      Pozdrav.

  1. Poštovani,
    Da li je moguće imati menstruaciju sa redovnim trajanjem i bez promena u boji krvi i biti trudan 3 meseca a da se to uopšte ne primećuje, jer ne postoje nikavi simptomi?
    Unapred hvala

    Odgovoreno: 18. 04. 2009.
    • Poštovana,
      Moguće je. Uzmite beta hcg iz krvi da bi bili sigurni da niste trudni.
      Pozdrav.

Prikazano 15236-15240 od ukupno 20742 pitanja

ZAKAZIVANJE 063/687-460