Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460

Da zakažete pregled pozovite 063 687 460

Zakažete pregled 063 687 460

Najnoviji odgovori (96182)

  1. Poštovani,
    Molim Vas da mi odgovorite, ako možete. Pre nekih godinu ili dve mi se pojavila izraslina na bradavici desne dojke. U početku je izgledalo kao mala bela bradavica nije mi prestavljalo nikakav problem niti me je bolelo. Ali pre neki dan sam primetila da se malo povećalo i da je promenilo boju tj. sad je tamno crvene boje. Pa me zanima šta bi to moglo da bude, da li je opasno i kako bi moglo da se ukloni. Hvala unapred na odgovoru mnogo će mi značiti pošto nemam koga drugoga da pitam.
    Pozdrav

    Odgovoreno: 23. 04. 2009.
    • Poštovana,
      To mogu biti montgomerijeve žlezde što je normalan nalaz ali ipak se javite na pregled dojke
      Pozdrav

  1. Poštovani,
    Moja sestra je nakon poroda, deset dana, dobila visoku temperaturu, 39 sa 5. Grudi su joj ogromne, mlijeko curi na sve strane, beba ne može da sisa jer su joj bradavice u očajnom stanju. Moje pitanje: kad izmuze mlijeko u flašicu koliko ono može da stoji u frižideru? Da li beba smije da pije to mlijeko s obzirom na tako visoku temperaturu? Sestra je bila kod ljekara. Dobila je antibiotik i brufen. Danas radi bris mlijeka.
    Molim brz odgovor, hvala Vam unapred.
    Pozdrav

    Odgovoreno: 23. 04. 2009.
    • Poštovana,
      Brufen se ne daje u laktaciji. Mleko iz frižidera se prokuha ali najbolje da konsultujete pedijatra.
      Srdačan pozdrav

  1. Poštovani,
    Molim Vas da odgovorite na moje pitanje. Da li postinor i orgametril mogu izazvati krvarenje iz materice, i koji lijekovi najčešće mogu izazvati takvo krvarenje. Molim da mi odg. na pitanje jer nisam nikad do sada pila nikakve lekove pa se pomalo bojim.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 22. 04. 2009.
  1. Poštovani,
    Kolike su normalne vrednosti estrogena u ovulatornoj fazi?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 22. 04. 2009.
    • Poštovana,
      U periovulatornoj fazi vrednosti su od 34 do 400 pikograma na ml, srednja vrednost ili mediana je 133 pikograma na ml.
      Pozdrav.

  1. Poštovani,
    Imam 52 god, pre 3 meseca urađena mi je histeroctomia ( izvađeni su mi materica i jajnici, nije bilo ništa kancerogeno), posle operacije nisu mi prepisani nikakvi lekovi, a srčani pritisak (uglavnom) mi se povećao, pojačano se znojim... Interesuje me kako da se ponašam tj. s obzirom da radim na težem radnom mestu, koliko dugo treba da se čuvam, da ne dižem ništa teško, da li da koristim neke lekove jer mi doktor koji me operisao nije nikakva upratva dao za dalji oporavak?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 22. 04. 2009.
    • Poštovana,
      Možete normalno da radite. Moja Vam je preporuka da se javite internisti na pregled.
      Pozdrav.

Prikazano 15141-15145 od ukupno 20742 pitanja

ZAKAZIVANJE 063/687-460