Poštovani lekari,
Moja majka ima 67 godina i postavljena joj je dijagnoza c53.0
neoplasma malignim endocervicis uteri.
ct pregled male karlice sa P.O. I i. V. Kontrastom je sledeći: u predelu uterusa vidi se
heterodeneza formacije sa manjim
spikulastim areama, najvećeg promera do 8. 6 cm. Obostrano parauterino par okruglih, izodeneznih formacija 0.6 - 0.9 cm. Desno ingvinalno više hipodeneza formacija 2.8 cm. Zidovi mokraćnog mehura i rektuma su intaktni. Neo pelvis min. Vs. Port. V. Uteri. Lymphadenomegalia parauterina et inguinalis dex. Molim Vas da li se tu još može nešto učiniti i kako da joj pomognem i olakšam da prebrodimo ovu opaku bolest.
Zahvalna ćerka. Pozdrav
Poštovani,
Imam
eserihiju koli u vagini, pa me interesuje šta mi vi savetujete da je najbolje za "borbu" protiv nje? Moj ginekolog mi je dao neke
vaginalete i baktrim da pijem!
Unapred zahvaljujem
Poštovani dr,
Molim Vas za odgovor! Imam sekret koji mi ne pravi problema u vidu peckanja, bola itd. (
gust beličast koji se bukvalno razvlači i visi) moram tako da objasnim! Radila sam papa, kolp. Hlamidiju, sve u redu. Vag i cerv. Sterilni, grupa sekreta 3. Koristila makmiror vag. I posle terapije 15-tak dana mi bude dobro pa opet
sekret! Sve to je počelo od porođaja koji je bio pre 3. god. Vodim računa o pamučnim ulošcima, pamučan veš ali uzalud! Šta da radim-upomoć!
Hvala unapred.
Poštovani,
Imam sedamnaest godina i u dilemi sam. Već više od mesec dana osećam
peckanje u dnu stomaka i u vaginalnom otvoru, ponekad sam imala osećaj da mi se piški, a nisam mogla. Pomislila sam da mi
smeta supstanca koju sadrže kondomi i probala sam bez njih, nije pomagalo! Par puta sam
isprala kamilicom i za jedan period se smirilo ali sad se opet pojavilo i sve je učestalije, ponekad je dosta nepodnošljivo da me čak i probudi. Molim Vas šta bi to moglo da bude i da li možete da mi preporučite nekog ginekologa u Novom Sadu?
Unapred zahvalna.
Poštovani,
Imam 26 godina i trudna sam 17 nedelja. Sve je ok, osim toga da sam uradila bris i otkirveno je da imam
Streptococcus sp. U velikom broju (vaginalni bris), a cerv. bris je ok. Dr. mi je dao vaginalete da stavljam 6 dana. Interesuje me da li ove bakterije mogu da
naškode bebi?
Hvala unapred.
Moja majka ima 67 godina i postavljena joj je dijagnoza c53.0 neoplasma malignim endocervicis uteri. ct pregled male karlice sa P.O. I i. V. Kontrastom je sledeći: u predelu uterusa vidi se heterodeneza formacije sa manjim spikulastim areama, najvećeg promera do 8. 6 cm. Obostrano parauterino par okruglih, izodeneznih formacija 0.6 - 0.9 cm. Desno ingvinalno više hipodeneza formacija 2.8 cm. Zidovi mokraćnog mehura i rektuma su intaktni. Neo pelvis min. Vs. Port. V. Uteri. Lymphadenomegalia parauterina et inguinalis dex. Molim Vas da li se tu još može nešto učiniti i kako da joj pomognem i olakšam da prebrodimo ovu opaku bolest.
Zahvalna ćerka. Pozdrav
Teško. Što pre je odvedite na onkološki institut u Vašem gradu.
Pozdrav
Imam eserihiju koli u vagini, pa me interesuje šta mi vi savetujete da je najbolje za "borbu" protiv nje? Moj ginekolog mi je dao neke vaginalete i baktrim da pijem!
Unapred zahvaljujem
Postupite kako Vam je rekao Vaš ginekolog.
Pozdrav
Molim Vas za odgovor! Imam sekret koji mi ne pravi problema u vidu peckanja, bola itd. ( gust beličast koji se bukvalno razvlači i visi) moram tako da objasnim! Radila sam papa, kolp. Hlamidiju, sve u redu. Vag i cerv. Sterilni, grupa sekreta 3. Koristila makmiror vag. I posle terapije 15-tak dana mi bude dobro pa opet sekret! Sve to je počelo od porođaja koji je bio pre 3. god. Vodim računa o pamučnim ulošcima, pamučan veš ali uzalud! Šta da radim-upomoć!
Hvala unapred.
Uradite briseve na mikoplazmu i ureaplazmu.
Pozdrav
Imam sedamnaest godina i u dilemi sam. Već više od mesec dana osećam peckanje u dnu stomaka i u vaginalnom otvoru, ponekad sam imala osećaj da mi se piški, a nisam mogla. Pomislila sam da mi smeta supstanca koju sadrže kondomi i probala sam bez njih, nije pomagalo! Par puta sam isprala kamilicom i za jedan period se smirilo ali sad se opet pojavilo i sve je učestalije, ponekad je dosta nepodnošljivo da me čak i probudi. Molim Vas šta bi to moglo da bude i da li možete da mi preporučite nekog ginekologa u Novom Sadu?
Unapred zahvalna.
Možda ste alergični na dnevne uloške, možete doći kod mene u ordinaciju, imate me na sajtu virtualni grad.
Pozdrav
Imam 26 godina i trudna sam 17 nedelja. Sve je ok, osim toga da sam uradila bris i otkirveno je da imam Streptococcus sp. U velikom broju (vaginalni bris), a cerv. bris je ok. Dr. mi je dao vaginalete da stavljam 6 dana. Interesuje me da li ove bakterije mogu da naškode bebi?
Hvala unapred.
Ne postoji šansa da će ove bakteriji naštetiti bebi.
Pozdrav.
Prikazano 13966-13970 od ukupno 20742 pitanja
Pregledajte odgovore po oblastima
Prijavite se
Dobro došli! Unesite svoje login podatke