Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460

Da zakažete pregled pozovite 063 687 460

Zakažete pregled 063 687 460

Najnoviji odgovori (96174)

  1. Poštovani,
    Lekar mi je video ranicu na levoj strani grlića materice, a pre godinu dana je papa-test bio dobar, čak je i ovih dana urađen bris vaginalnog sekreta dobar; da li to znači da je nešto ozbiljno, jer iskreno, ne mogu da čekam 6 nedelja rezultat skrštenih ruku? Inače, imala sam dva porođaja, s tim da sam prvi put sečena i ušivan mi je grlić materice. Da spomenem da moj suprug ima problema sa kandidom, te mu se javljaju promene na polnom organu. Molim Vas, čekam nestrpljivo odgovor.
    Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 14. 07. 2009.
  1. Poštovani,
    Da li je tačno da ne smem da pijem zeleni čaj ako želim imati bebu?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 14. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Ne znam odakle Vam ta informacija i smatram da zeleni čaj nema nikakve veze sa trudnoćom.
      Pozdrav.

  1. Poštovani,
    Da li smem da imam seksualni odnos ako mi je doktor video ranicu na grliću materice (čekam rezultat papa-testa)?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 14. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Ne brinite se, naravno da smete imati seksualni odnos ali budite pažljivi.
      Pozdrav

  1. Poštovani,
    Išla sam na pregled kod ginekologa, i nalazi sekreta i pa su bili u redu, kao i kolposkopski pregled. Dr je uradila UZ, i nalaz je sledeći: uterus u avf  74x35, endometrijum 7mm, ov. Levi 33x21 sa folikulom 16mm, ov. Desni 28x20. Poslednja menstruacija mi je bila 16.06.2009. A prethodno sam uzimala OK 1 godinu do Februara i potom napravila prekid od 4 meseca. Nameravam, da nastavim sa uzimanjem istih od sledeće menstruacije. Zanima me Vaš komentar i mišljenje.
    Hvala

    Odgovoreno: 14. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Nalaz Vam je uredan, samo još napravite i ultrazvučni pregled dojki pre početka uzimanja tableta.
      Pozdrav

  1. Poštovani,
    Moj problem je sledeći: pila sam Yaz 3 meseca zbog folikulne ciste na desnom jajniku. Ima mesec dana kako sam prestala sa terapijom, zadnjih 2-nedelje imam bolove poput menstrualnih bolova u grudima i često idem u wc kad se bolovi pojačaju, takođe bolovi u krstima i providan vaginalni iscedak koji sve to prati. Pregled ultrazvučno kaže da je desni jajnik nešto uvećan a leukociti su uredni i ostatak sedimentacije. Šta mi se dešava i hoću li ipak dobiti prirodan ciklus pošto mi kasni?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 14. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Menses treba da se najkasnije javi 40 dana od prvog dana mensesa, ako se ne javi javite se Vašem ginekologu.
      Pozdrav

Prikazano 13931-13935 od ukupno 20742 pitanja

ZAKAZIVANJE 063/687-460